cheap jerseys Jak poderwać chłopaka? | Portale Randkowe 2019! BycWeDwoje.PL

Jak poderwać chłopaka?

Kto powinien, kogo upolować? Kto powinien, kogo poderwać? Jeszcze jakiś czas temu, pierwszy krok należał do mężczyzn. Dzisiaj mamy równouprawnienie. Nikogo nie dziwi widok kobiety zagadującej do mężczyzny – to normalne.

Czy kobiecie wypada poderwać faceta?

Równouprawnienie równouprawnieniem, a tradycja tradycją. Wciąż nie brakuje osób, które twierdzą, że nam, kobietom po prostu nie wypada. Jakie jest moje zdanie na ten temat? Zawieranie znajomości to czynność obustronna – nigdy nie leżała tylko i wyłącznie w gestii mężczyzn. Nawet w okresie rządów surowej królowej Wiktorii kokietowałyśmy mężczyzn – na pozór nic nieznaczące upuszczenie serwetki, muśnięcie dłoni. Tak to się robiło kiedyś, a tak to się robi teraz:

Hej, masz ochotę na drinka?

Każdy jest kowalem własnego losu – płeć nie gra roli. Skoro podoba Ci się ten, czy inna mężczyzna, dlaczego miałabyś do niego nie zagadać? A co jeśli to miłość Twojego życia? Ten jedyny! Nie możesz tego zepsuć! Pisząc to, nie mam na myśli tego, żebyś podawała się komuś na tacy. Wysyłała nagie zdjęcia -żenada! Jak poderwać z klasą? Czy istnieją jakieś sprawdzone sposoby, metody dzięki którym uda nam się wyhaczyć wymarzone ciacho? Zaraz wszystkiego się dowiesz!

Stereotypowe myślenie

My, kobiety mamy fioła na punkcie stereotypów – nie możesz być zbyt łatwa, płacić za siebie na randce, proponować pierwsza spotkania. Jeżeli dopuścisz się którejkolwiek z tych czynności, facet nie będzie Cię szanował. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura!

Jak poderwać chłopaka? Jak poderwać mężczyznę?

Jak widać, to pytanie zadaje sobie każda z nas – wiek nie ma znaczenia. Dziewczynki z podstawówki zastanawiają się w jaki sposób zagadać do kolegi z klasy, a my dumamy nad tym, jak podbić do przystojniaka z pracy. Bez obaw! Są na to sprawdzone metody!

Tylko spokój może Cię uratować!

Kluczem do osiągnięcia sukcesu, czyt. randki jest spokój. Tylko on może Cię uratować. My, kobiety mamy skłonności do impulsywnych zachowań. O ile konsekwencja jest jedną z najbardziej pożądanych cech charakteru, natarczywość wręcz przeciwnie – mężczyźni cenią sobie swobodę, wolność. Nie nawiedzą być osaczani. Jest to szczególnie istotne w początkowej fazie znajomości – z góry skazujesz się na porażkę.

Kobiety, które się narzucają są postrzegane jako desperatki! Faceci są łowcami, lubią zdobywać!

Podsumowując: jak zagadać? Nie podawaj się na tacy! Zrób pierwszy krok – zainicjuj rozmowę, a resztę zostaw jemu.

Przyjmij postawę zainteresowanej

Mężczyźni uwielbiają mówić o sobie – o swoich pasjach, zainteresowaniach. Słuchaj cierpliwie tego, co mają Ci do przekazania. Pytaj! Nie zmieniaj tematu – wówczas uzna, że jest mało interesujący!

Wygląd ma znaczenie

Facet to wzrokowiec – nie łudź się, że nie zainteresuje się Twoją obcisłą sukienką. Zrobi to, to bardziej niż pewne. Przed wyjściem na łowy, zadbaj oto aby dobrze wyglądać – podkreśl atuty swojej sylwetki. Nie pokazuj mankamentów – niech myśli, że ma do czynienia z ideałem! Pamiętaj o tym, żeby zachować umiar! Mężczyźni nie lubią wyzywających strojów, mocnych makijaży. Cenią naturalność podsyconą seksapilem.

Flirt

Z tego co zdążyłyśmy już ustalić, szukasz partnera a nie kolegi – słowa zamień w czyny. Nie musisz być dobra i miła, bądź zabawna i filtruj. Niedopowiedzenia, nieoczywiste gesty.

Tego nie lubię faceci!

  • Plotkowanie
  • Marudzenie
  • Niedbalstwo
  • Presja

Nastrój

Zatroszcz się o intymny nastrój, stwórz atmosferę bliskości – nie, nie namawiam Cię do tego, żebyś od razu szła na do łóżka. Patrz prosto w oczy – w ten sposób zyskasz jego zaufanie. Będziesz postrzegana jako kobieta pewna siebie, otwarta, szczera i prawdziwa. Równie istotny jest uśmiech – nic tak nie rozluźnia atmosfery!

Kontakt cielesny

Przyjęło się mówić, że strefa komfortu mierzy 50 cm. Przekroczyłaś tę granicę i nic? Facet nie protestuje?! Wręcz przeciwnie – odnosisz wrażenie, że mu się to podoba! Świetnie! Wszystko wskazuje na to, że jest Tobą zainteresowany! Pamiętaj! Pierwsza rozmowa to nie randka, zachowaj dystans! Na czułości przyjdzie czas!

Odwaga

Na nic zdadzą się rady ekspertów, jeżeli nie znajdziesz w sobie krzty odwagi – bez niej nie będziesz w stanie uczynić pierwszego kroku. Jak się przełamać? Pomyśl, ile możesz zyskać! Przyjaźń, miłość, związek na lata. A co jeśli dostaniesz kosza? Pff! Tego kwiatu jest pół świata – wstań szybko, otrzep sukienkę, popraw koronę i biegnij dalej.

Mowa ciała

Mężczyźni uwielbiają, gdy kobiety bawią się włosami – warto mieć ten fakt na uwadze. O czym jeszcze powinnaś wiedzieć? Jeżeli będziesz stać lub siedzieć ze skrzyżowanymi rękoma, facet dojdzie do wniosku że nie jesteś nim zainteresowana. Jest inaczej? Pochyl się delikatnie w jego stronę i kontynuuj rozmowę.

Rada dla nieśmiałych!

Jeżeli nie jesteś w stanie się przełamać, brakuje Ci przebojowości, załóż konto na portalu randkowym! Internet daje ogromną swobodę – dodaje odwagi.

Gdzie poderwać chłopaka?

Spójrz za okno, świat daje nam miliony okazji – miejsc, w których możesz kogoś poznać. Kino, park, biblioteka, a może spożywczak u Pani Jadzi – dokładnie ten za rogiem. Jak mawiały nasze babcie: nie znasz dnia ani godziny. Miłość przechodzi znienacka.

Podsumowanie

Pierwszy krok jest, jak pierwsze zdanie w książce – znaczenie ma tylko to, co będzie działo się dalej. Jak potoczą się losy głównego bohatera – tylko Ty jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Tobie przypadła główna rola!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *