cheap jerseys Academic Singles – opinie, opłaty, Randki | Portale Randkowe 2019! BycWeDwoje.PL

Academic Singles – opinie, opłaty, Randki

W naszym życiu nie brakuje wyjątkowych wydarzeń – chrzest, komunia, ślub. Nie inaczej jest z urodzinami. Osiemnastka – któż z nas jej nie wyczekiwał? Typowy, zbuntowany nastolatek marzy o niej od chwili, w której rozpoczął naukę w liceum. Z zazdrością w oczach patrzy na starszych kolegów, myśląc: też bym tak chciał. Tak – czyli jak? Czy „eighteen” naprawdę tak wiele zmienia? Z jednej strony, nadal jesteśmy dziećmi – chodzimy do szkoły, mieszkamy z rodzicami, wracamy o 22 do domu. Z drugiej? Wraz z osiągnięciem pełnoletności zyskujemy szereg benefitów:

 • przywilej głosowania w wyborach
 • możliwość zakupu papierosów czy alkoholu- generalnie legalnych używek
 • uprawnienia do prowadzenia auta i innych cztero/dwukołowców.

Sprawdź Academic Singles – Załóż konto

Z dorosłością wiążą się także pewnego rodzaju problemy: pełna odpowiedzialność cywilna, konieczność rozliczania się z fiskusem. Spokojnie! Prawdziwy hardcor dopiero przed nami! Dwudziesty rok życia – do wyboru mamy dwie opcje, a tak właściwe trzy. Studia, praca, to i to. Ćwierćwiecze – nie robi już na Tobie takiego wrażenia, jak wcześniejsze daty. W przeciwieństwie do 30-stki – dla większości z nas to prawdziwy przełom!

Zmiana kodu na 3 z przodu

30-ste urodziny są magiczną granicą pomiędzy beztroską a dojrzałością. Zaczynają się pytania o małżeństwo, dzieci. Choćbyś się starał ze wszystkich sił, i tak nie będziesz w stanie przed nimi uciec. Wracają jak bumerang przy każdym rodzinny spotkaniu. Znajomi również Ci nie szczędzą – fotki z rajskich wakacji, wesela, narodzin dziecka. Jak się z tym czujesz? Będąc singlem, pewnie kiepsko. Chciałabyś kogoś poznać, pytanie: jak? Tyrasz od rana do nocy, bo kredyt, bo inne finansowe zobowiązania. Kiedy przychodzi weekend marzysz o tym, żeby się wyspać a nie wyskoczyć gdzieś do klubu. Zresztą!

 • Po pierwsze – nie masz z kim. Wszyscy w domu z dziećmi.
 • Po drugie – czy w takim miejscu można poznać kogoś wartościowego?

Banda oddłużonych dzieciaków, tymczasem Ty szukasz poważnej relacji.

Współczesny trzydziestolatek

Tak jak wspomniałem, współczesny trzydziestolatek nie ma łatwego życia. Wścibskie pytania rodziny to nic w porównaniu z tym, co zaraz przeczytasz! Na jednym wyżywa się szef, drugi nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków, a trzeciego przytłacza codzienność. Szukamy miłości lub wręcz przeciwnie – rozwodzimy się lub tkwimy w nieszczęśliwych związkach. Czy znalezienie drugiej połówki rzeczywiście jest takie trudne? Partnerstwo albo niezależność? Czy musimy wybierać? Mamy konkretne oczekiwania względem tego, jak powinien wyglądać/ zachowywać się przyszły towarzysz życia.

 • Przystojny
 • Dobrze ubrany
 • Wrażliwy
 • Kochający
 • Empatyczny
 • Wykształcony

Czy to już za dużo? Zdaniem specjalistów Acadamic Singles – w sam raz.

Academic Singles

Academic Singles – odpowiedź na Twoje oczekiwania. Portal randkowy stworzony z myślą o samotnych, wykształconych, ambitnych trzydziestolatkach i nie tylko – starsi również się załapią! Jak działa? Czy tutaj rzeczywiście można znaleźć ideał? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zawczasu to sprawdzić. Nie zakładaj konta na Academic Singles, zanim nie przeczytaj tego wpisu!

Podobno 41 proc. użytkowników znalazło tutaj swoją drugą połówkę!

Academic Singles – jak to działa?

Załóż Konto !

To portal randkowy dla wymagających. Łudząco przypomina eDarling – zobowiązuje do wypełniania testu osobowościowego. Na podstawie jego wyniku specjaliści dobierają nam wirtualnego kandydata, mając nadzieję na to, że internetowa znajomość przerodzi się w rzeczywistą. Jakich pytań możesz się spodziewać? O tym opowiem za chwilę. Aby otrzymać dostęp do wszystkich zasobów portalu, musisz się zarejestrować. Jak to zrobić? Służę pomocą.

Polska Academic Singles rejestracja

Rejestracja nie powinna Ci przysporzyć jakichkolwiek problemów – poniższy schemat jest nam bardzo dobrze znany – mam na myśli użytkowników Internetu.

 • Określasz płeć
 • Podajesz adres e-mail
 • Wpisujesz hasło

To wszystko! W momencie, w którym klikniesz „zapisz się teraz” zostaniesz przeniesiony do strony pozwalającej na wypełnienie testu.

Academic Singles test osobościowy

Jak zapewne się domyślasz, pytania będą dotyczyły Ciebie – Twoich oczekiwań względem drugiej osoby, postawy wobec małżeństwa/używek i wielu innych. Nie obędzie się bez podania cech wyglądu czy charakteru.

Jak wygląda test? – kto zna odpowiedź na to pytanie? Stali bywalcy portalów randkowych – identyczna ankietę znajdziesz na platformie Be2. Ten, kto z niej korzystał przyzna mi rację.

Academic Singles opłaty

W życiu nie ma nic za darmo – nie licząc ołówków z Ikea. 😉 Rejestracja jest bezpłatna, to niezaprzeczalny fakt. Korzystanie z portalu już nie – jeżeli chcesz kogoś poznać, zobaczyć jak wygląda, napisać wiadomość – musisz zapłacić – wykupić subskrypcję.

Polska Academic – kruczek prawny

No dobra, przyznać się kto czyta umowy przed ich popisaniem? Normalnie las rąk. Większość z nas podpisuje bez zastanowienia. Sądzę, że to uogólnienie jest jak najbardziej na miejscu – statystyki nie kłamią. Zaledwie 16 proc. Polaków analizuje treść tego, pod czym zaraz złoży parafkę. Mam nadzieję, że nie jesteś w tym odsetku, a jeśli tak – czas na naukę. Czyha na Ciebie wiele niebezpieczeństw – jakich? Spójrz powyżej. Nie bez powodu zaznaczyłam na czerwono tekst napisany drobnym druczkiem – jeżeli odpowiednio wcześnie nie wypowiesz subskrypcji Academic Singles, Twoje członkostwo zostanie automatycznie przedłużone, a z konta znikną pieniądze. Kiedy to zrobić?

Okazuje się, że podobieństwo Academic Singles do Be2 jest jak najbardziej uzasadnione. Platformy mają tego samo właściciela.

Academic Singles wypowiedzenie umowy

Umowę należy wypowiedzieć minimum 14 dni przed jej końcem, chyba że Academic Singles wskaże inaczej. Rozwiązanie jest skuteczne tylko i wyłącznie wtedy, gdy przyjmie formą pisemną – e-mail lub tradycyjne oświadczenie wysłane pocztą.

Academic Singles opinie

Academic Singles nie reklamuje się jako darmowy portal randkowy, a jako platforma dla singli z klasą – pretensje możemy mieć tylko i wyłącznie do siebie. Brak uwagi, roztargnienie, pośpiech – stąd mój apel o rozwagę. Zanim założysz konto na Academic Single rozważ wszystkie za i przeciw. W sieci nie brakuje darmowych portalów randkowych, aplikacji – wystarczy dobrze się rozejrzeć. O czym jeszcze musisz pamiętać? Dystans – w Internecie każdy może być kim chce. Nie masz pewności, kto siedzi po drugiej stronie komputera. Atrakcyjna prawniczka czy zaniedbana sklepowa (nie ujmując ekspedientkom). Poniżej znajdziesz kilka dobrych rad, dzięki którym będziesz w stanie uchronić przed rozczarowaniem.

 • Nie śpiesz się – nie działaj pod wpływem emocji. Nie ujawniaj od razu wszystkich swoich danych.
 • Każda prośba o gotówkę jest podejrzana!
 • Przeprowadź śledztwo – przejrzyj popularne portale społecznościowe, poproś o przesłanie dodatkowych fotek.
 • Zaaranżuj rozmowę na Skypie.
 • Jeżeli zdecydujesz się na randkę, umów się w miejscu publicznym – poinformuj o swoich planach znajomych. Podczas spotkania nie przesadzaj z alkoholem.
 • Czujesz, że „to nie to” – zakończ relację.

Academic Singles czy warto?

Musisz liczyć się z tym, że z darmowym kontem nie masz szans na znalezienie drugiej połówki. Jeżeli masz trochę wolnego grosza, spróbuj. Pamiętaj tylko o tym, żeby odpowiednio wcześnie wypowiedzieć umowę! Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *