Portale Randkowe

Zapisaniesobie – katolicki portal randkowy opinie!

Fundacja CBOS regularnie sprawdza poglądy Polaków. Pyta o nasz stosunek do religii, polityki – to zdecydowanie najczęściej poruszane, a zarazem najbardziej kontrowersyjne tematy. Potrafią podzielić niejedną rodzinę. Połączyć zagubione dusze? Co dokładnie mam na myśli? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części tekstu!

Polska krajem katolików

Wszystko wskazuje na to, że „Kler” – film Wojciecha Smarzowskiego nie poróżnił mieszkańców naszego kraju. Ponad 90 proc. z nas deklaruje przynależność do wiary katolickiej. W jaki sposób te dane przekładają się na praktykę? Nie, nie interesuje mnie to, jak często chodzisz do Kościoła. Zależy mi na tym, aby poznać Twoje poglądy! Czy w codzienne życie, wplatasz wartości religijne? Czy przestrzegasz prawd wiary, dziesięciu przykazań?

Konkubinat

Okazuje się, że deklaracje mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Konkubinat – związek bez ślubu, niesakramentalny – relacja, która zdominowała nasze czasy. Połączyła wielu młodych Polaków i nie tylko – decyduje się na niego coraz więcej seniorów. Dlaczego? Bo tak jest łatwiej, prościej. Żadnych zobowiązań. Uważasz, że to niedopuszczalne? Pragniesz miłości aż po grób? Białej sukni i ślubnego kobierca? Nie mogłaś lepiej trafić! Szczegóły znajdziesz w dalszej części wpisu!

Związek katolicki 

Związek katolicki rządzi się swoimi prawami. Tutaj nie ma miejsca na samowolkę. Sakrament małżeństwa nie jest jakąś tam „nakładką”, wymysłem księży, a w pełni świadomą decyzją hołdującą konkretnym wartościom i dogmatom. Co dokładnie mam na myśli? Pozwól, że posłużę się cytatem.

„Narzeczeni są powołani do życia w czystości przez zachowanie wstrzemięźliwości. Poddani w ten sposób próbie, odkryją wzajemny szacunek, będą uczyć się wierności i nadziei na otrzymanie siebie nawzajem od Boga. Przejawy czułości właściwe miłości małżeńskiej powinni zachować na czas małżeństwa. Powinni pomagać sobie wzajemnie we wzrastaniu w czystości.”

Krótko mówiąc: seks przed ślubem nie wchodzi w grę. Podobnie zresztą, jak wspólne mieszkanie, a w przyszłości rozwód – to niezgodne z nauką Kościoła. Co więc Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela. Patrząc na to, co dzieje się dookoła trudno uwierzyć w to, że ktoś jeszcze hołduje tym zasadom! Niezobowiązujące znajomości są domeną naszych czasów. 16 lat – średni wiek inicjacji seksualnej w Polsce! Gdzie się podziali Ci wszyscy wartościowi ludzie, wierzący w miłość aż po grób? Znajdziesz ich na portalu zapisanisobie.pl!

Zapisanisobie

Jesteś prawdziwą katoliczką? Pragniesz stabilizacji? Ciepła, zrozumienia, wzajemnego zaufania? Na zapisanisobie.pl znajdziesz ludzi o podobnych wartościach, którzy tak samo jak Ty chcą poznać kogoś wartościowego. Nie w głowie im romanse czy przygodny seks, marzą o prawdziwym związku – o tym, aby założyć rodzinę!

Zapisanisobie – jak to działa? 

Zapisanisobie – portal randkowy stworzony z myślą o katolikach poszukujących partnera/partnerki. Jego założyciel mocno wierzy w to, że każdy nas ma gdzieś tę swoją połówkę – wystarczy dobrze się rozejrzeć. Sąsiad z naprzeciwka, a może koleżanka z pracy? Odpada! Niebieskooki brunet z poczuciem humoru? Jestem pewna, że go tutaj znajdziesz! Serwis zrzesza ponad 50 tys. użytkowników! Szanse są ogromne! Wystarczy założyć konto!

Zapisanisobie to nie jedyny portal randkowy dla katolików!

Naprawdę jest w czym wybierać: singlowanie.pl, katolikus.pl, czystesera.pl, przeznaczeni.pl i wiele innych!

Zapisanisobie – dlaczego warto? 

Portal randkowy dla katolików – zastanawiasz się, czy to aby na pewno dobry pomysł? A dlaczego nie? Podaj mi jeden sensowny powód. Każde miejsce jest dobre. Zresztą! Żyjemy w XXI wieku, Internet zdominował naszą codzienność. Tutaj robimy zakupy, opłacamy rachunki, umawiamy się do lekarza, rozmawiamy ze znajomymi – czas przetestować kolejne udogodnienie – randki online.

Randki online

Czy katolikowi wypada randkować online? A co w tym złego? Wiara jest dla Ciebie czymś niezwykle ważnym, nie chcesz tracić czasu na płytkie znajomości – skąd masz wiedzieć, czy facet z klubu wyznaje podobne wartości? Tutaj jest o wiele łatwiej – to Ty narzucasz tempo. Szybko zorientujesz się, komu można zaufać, a kogo należy odpuścić!

Zapisanisobie rejestracja

Nie jest to żaden skomplikowany proces – przypuszczam, że spotkałaś się z nim dziesiątki razy. Naciśnij lub kliknij pozycję Załóż Konto. Zostaniesz przeniesiona na stronę z polami, które będziesz musiała uzupełnić – wówczas pozostali użytkownicy będą mogli zobaczyć Twój profil.

  • Imię, płeć, wiek, miejsce zamieszkania, stosunek do alkoholu, uczestnictwo we mszy świętej oraz posiadania potomstwa

Ustaliłaś login oraz hasło? Świetnie. Przed Tobą ostatnia prosta albo „zawiła”? Musisz napisać kilka słów o sobie, o swoich oczekiwaniach względem przyszłego partnera. Możesz również wspomnieć o tym, czym zajmujesz się na co dzień. Wyrazić swój stosunek do czystości przedmałżeńskiej oraz antykoncepcji.

Zapisanisobie.pl to portal dla osób pełnoletnich!
Zorientujesz się o tym przy rejestracji. Znajdziesz na nim osoby z całej Polski. Ba! Świata!  

Zapisanisobie aktywacja konta

Jeżeli wydaje Ci się, że po zarejestrowaniu konta będziesz mogła w pełni korzystać z portalu, jesteś w błędzie. W tym celu, należy wykupić abonament. Na szczęście cena jest bardzo przystępna – 25 złotych za roczny dostęp! Ważne! Przelew możesz zrobić dopiero wtedy, gdy Twoje dane zostaną pozytywnie zmoderowane!

Płatności! Ważne info!

Osoby, które kiedykolwiek dobrowolnie wspomogły portal są zwolnione z opłat! W równie uprzywilejowanej pozycji są Ci, którzy założyli konto przed 2012 rokiem!

Zapisanisobie opinie

Internauci są zgodni – twierdzą, że zapisanisobie.pl to bardzo dobra inicjatywa. W końcu ktoś pomyślał o zapracowanych katolikach – dokładnie takie słowa można usłyszeć z ich ust. Ryzyko trafienia na niewłaściwą osobę zostało ograniczone do minimum – to zasługa szczegółowej ankiety, którą należy wypełnić w trakcie rejestracji. Co ważne, konta są ręcznie moderowane! Czarne owoce nie mają tu wstępu! A co z opłatami? – zapytasz. W porównaniu do konkurencji, cena jest naprawdę śmieszna – 25 złotych na rok. Inni wymagają dwa razy większej kwoty. Ba! Trzeba ją uiszczać każdego miesiąca!

Choć zwolenników jest zdecydowanie więcej niż przeciwników, nie sposób o nich nie wspomnieć. Niektórzy twierdzą, że Zapisanisobie.pl kojarzy pary za pieniądze, co jest sprzeczne z nauką Kościoła. Co sądzę na ten temat? Cóż – portal musi zarabiać. Dzisiaj nie ma nic za darmo – z czegoś trzeba opłacić serwisy, domeny. Wszystko kosztuje.

Zapisanisobie podsumowanie

Ludzie łączą się w pary na zasadzie podobieństw – jednych zbliżyła miłość do podróży, drugich pasja do gotowania, a trzecich – wartości i zasady chrześcijańskie.  Portal zapisaniesobie.pl skojarzył wiele małżeństw. Każdy wierzący, który czuje się samotny powinien zastanowić się nad założeniem konta. 25 złotych – zastanów się, ile wydajesz na chwilowe przyjemności – buty, torebki i inne. Tutaj, za tę kwotę możesz zyskać znacznie więcej – miłość!

 

Comments