Czym jest makijaż nude?

Makijaż nude to makijaż, który jest prawie niewidoczny na skórze. Jego głównym zadaniem jest delikatne ukrycie niedoskonałości oraz dyskretne podkreślenie naturalnego piękna twarzy. Makijażystka Wrocław wykona najlepszy makijaż nude dla Ciebie przy użyciu swoich kosmetyków do malowania.

Kwestia zasad

Główną zasadą makijażu nude jest naturalność. Nie toleruje graficznych strzałek, niedbałego cieniowania czy agresywnego konturowania. Makijaż nakłada się cienką warstwą.

Własna paleta

W makijażu nude odpowiednie są wszystkie „cieliste” i kremowe odcienie: od szampana, beżu i pieczonego mleka po czekoladę i karmel. Czerwona szminka i niebieski tusz do rzęs zdecydowanie nie dotyczą nagości. Makijaż biznesowy Wrocław ma wiele cech tego typy malowania.

Nude makijaż dzienny

Makijaż cielisty i dzienny to niemal synonimy. W obu przypadkach ważne jest, aby wybierać podkłady o lekkiej konsystencji bez efektu maski. Najlepiej nakładać wilgotną gąbką lub palcami. Kosmetyki pod wpływem ciepła „topią się” i łatwiej rozprowadzają po skórze. Korektory i korektory pomogą „ukryć” drobne niedoskonałości skóry. Naturalny blask i efekt gimnastycznej skóry uzyskasz dzięki produktom z odblaskowymi drobinkami.
Pamiętaj, aby zwracać uwagę na brwi. Program zawiera minimum ołówka (rysuj pojedyncze włoski pociągnięciami, blenduj) oraz bezbarwny żel do stylizacji lub tusz do rzęs. Róż doda objętości i świeżości jasnemu makijażowi nude. Aby uzyskać efekt liftingu, nałóż je na kości policzkowe, blendując skośnie do skroni. Pomadkę najlepiej wybrać jeden lub dwa odcienie jaśniejsze niż naturalny kolor ust. Spróbuj nakładać go palcami w ruchu poklepującym. Alternatywnie możesz użyć błyszczyka lub balsamu do ust.

Wieczorny makijaż nude

W przeciwieństwie do makijażu codziennego, wieczorowe i odświętne akty (na przykład na ślub lub czerwony dywan) mogą pozwolić sobie na bogatsze akcenty i lekkie konturowanie. Taki makijaż powinien nie tylko wyglądać naturalnie, ale również wytrzymać światło reflektorów. Użyj podkładów. Wybierz kosmetyki o wodoodpornych formułach i składnikach nawilżających. Utrwalić makijaż pudrem lub sprayem utrwalającym.

Leave a Reply