Do czego służy papier parafinowany?

Papier parafinowany inaczej nazywany jest papierem woskowanym, a generalnie służy do pakowania produktów. Może on być woskowany dwustronnie lub jednostronnie. Idealnie zabezpiecza produktu od zabrudzeń, wilgoci, a także nieprzepuszczania tłuszczu, czy też smaru.

Powlekanie parafiną

Proces powlekania papieru parafiną dodaje mu przede wszystkim wytrzymałości. Dzięki temu ma on zastosowanie w bardzo wielu branżach i miejscach. Papier parafinowany dostępny jest  w różnej gramaturze – ten najlepszej jakości to aż 180g/m2. Jest on sprzedawany w zależności od wymagań Klienta na arkusze lub całe rolki. Inne wymagania mają firmy produkcyjne, a inne pojedynczy Klient. Stad zawsze jest możliwość kontaktu z firmą i indywidualną wyceną produktu.

Gdzie używa się papier woskowany?

Papier woskowany używa się na przykład w branży spożywczej, gdzie idealnie sprawdza się przy oddzielaniu produktów lub ich poszczególnych warstw. Jest to papier doskonale znany w lakiernictwie i służy zabezpieczaniu niemalowanych części pojazdu przez zamalowaniem. Papier parafinowany można kupić w różnych kolorach: głównie białym i brązowym oraz w wersji szczególnie gładkiej.

1. Atelier Maria Ciesielska

Każdy projekt ślubnej projektantki i producentki Marii Ciesielskiej jest dostosowany do potrzeb klienta. Każda suknia ślubna 2022 to jedyne w swoim rodzaju arcydzieło, połączenie planów i marzeń kupującego oraz profesjonalizmu projektantki. Kunszt rzemieślniczy, niezwykły smak i wyrafinowanie w każdym detalu sprawiają, że tworzone tu sukienki są całkowicie wolne od klisz i powtarzających się wzorów! Zawsze odzwierciedlają marzenie kobiety o stworzeniu sukienki, która sprawi, że kobieta będzie wyglądać jak najlepiej. Pracownia Marii Ciesielskiej to jedyne miejsce, w którym marzenia o idealnym wyglądzie można łatwo zrealizować bez skalpela. Kompleksowa obsługa salonu obejmuje również tworzenie butów na zamówienie, w których kolor, kształt i wysokość obcasa pasuje do ubioru.

INFORMACJE
Nazwa Atelier Maria Ciesielska
Telefon +48 509 134 104
Adres Polna 5, 55-010 Smardzów
Strona www https://www.mariaciesielska.com.pl/
Email pracownia@mariaciesielska.com.pl

24. Szamba Łódzkie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba Łódzkie
Telefon 516 685 460
Adres al. T. Kościuszki 80/82, (lokal 301, III piętro), 90-437 Łódź
Strona www szamba łódzkie
Email ajpszamba@gmail.com

 


25. Szamba Wielkopolskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba Wielkopolskie
Telefon 516 530 191
Adres Wielkopolska
Strona www szamba wielkopolskie
Email ajpszamba@gmail.com

 


26. Szamba z Betonu

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba z betonu
Telefon +48 507 373 941
Adres Polska
Strona www https://www.szambazbetonu.com/
Email kontakt@liderszamba.pl

 


27. Szamba Dolnośląskie

 

INFORMACJE
Nazwa Szamba dolnośląskie
Telefon +48 516 685 460
Adres Wrocław
Strona www https://www.szambadolnoslaskie.pl/
Email kontaktzbiornik@gmail.com

 

Leave a Reply