Jak zbudować dom z kontenera wysyłkowego.

Zrób swoje badania

Pierwszym krokiem do zbudowania domu z kontenera morskiego są badania. W każdym stanie i mieście obowiązują określone przepisy budowlane , których należy przestrzegać przy planowaniu nowej konstrukcji — obejmuje to budowę domu z kontenera transportowego. Sprawdź, jakich przepisów musisz przestrzegać i o jakie pozwolenia na budowę musisz się ubiegać z wyprzedzeniem. Jeśli nie masz pewności, jak zacząć, istnieje wiele kursów online, które zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się pewnie podczas budowy wymarzonego domu kontenerowego. Polecamy kurs mistrzowski dotyczący budowania domów w kontenerach firmy, tutaj dowiesz się wszystkiego na ten temat .

Kup ziemię

Być może zastanawiasz się: Gdzie mogę zbudować dom z kontenera transportowego? Budowa kontenerowego domu transportowego będzie łatwiejsza na obszarach wiejskich, gdzie istnieje większe prawdopodobieństwo napotkania pustych działek. Obszary wiejskie mogą być również łatwiejsze do dostarczania kontenerów, ponieważ oferują dużo miejsca do manewrowania.

Jedyną pułapką związaną z obszarem wiejskim jest to, że może on nie być przeznaczony na cele mieszkalne. Może to być „surowa ziemia”, co oznacza, że ​​nie ma gotowych połączeń z systemami kanalizacyjnymi ani siecią elektryczną. Dodanie tych połączeń zwiększy koszty budowy.

Na obszarach miejskich łatwiej będzie założyć media, ale trudniej będzie znaleźć pustą działkę pod zabudowę. Być może trzeba będzie zburzyć istniejący dom.

W razie wątpliwości porozmawiaj z agentem nieruchomości, który pomoże Ci znaleźć nieruchomość odpowiadającą Twoim planom budowlanym.

Po przeprowadzeniu badań i zakupie ziemi możesz kupować kontenery mieszkalne producent! Jeśli budujesz mały dom, możesz potrzebować tylko jednego pojemnika. Jeśli planujesz większą, wielopoziomową kompilację, będziesz potrzebować wielu kontenerów.

Niezależnie od skali projektu budowy domu, zalecamy wybór nowych kontenerów transportowych „jednorazowych” jako podstawy budowy. Kontenery jednorazowe przetransportowały tylko jeden ładunek suchych towarów przez ocean. W rezultacie nie wymagają wstępnej konserwacji ani malowania.

Aby uzyskać szczegółowe zestawienie wszystkich dostępnych rozmiarów i klas kontenerów, zapoznaj się z naszym przewodnikiem dotyczącym zakupu kontenerów .

Przygotuj ziemię

Zanim dostarczysz swoje kontenery wysyłkowe , zbadaj okolicę, aby znaleźć najlepsze miejsce do budowy. Może być również konieczne stopniowanie terenu, aby zapewnić jego poziom. Następnie stwórz solidny fundament. Fundament doda dodatkowej stabilności konstrukcji i zapobiegnie przedostawaniu się wilgoci do wnętrza pojemnika.

Zamów dostawę kontenera wysyłkowego

Gdy teren jest gotowy, możesz zamówić dostawę kontenera. Kierowcy przeprowadzają dokładną kontrolę kontenera(ów) przed załadunkiem kontenera w zajezdni. Jednak po przybyciu kierowcy upewnij się, że dokonałeś również szybkiej kontroli kontenera, aby potwierdzić jego rozmiar i stan, który kupiłeś.

Leave a Reply