Jak znaleźć doskonały, ekskluzywny żakiet?

Ekskluzywny żakiet: przedmiot, który (nieprzypadkowo) towarzyszy ci w kluczowych momentach życia. Od prezentacji w sali konferencyjnej po imprezy wieczorne – cały czas wyglądają wspaniale! Żakiety dla kobiet są niezbędne w tych czasach, w których może wystarczyć tylko odrobina energii. Więc Jak znaleźć doskonały, ekskluzywny żakiet?

Ekskluzywne Żakiety

Wall Street, duże włosy, jeszcze większe naramienniki – ogólnie wielki moment dla kobiet w pracy. Lata osiemdziesiąte ucieleśniały sztukę ubierania się. Może to był początek damskich żakietów? Tak, moda trochę wyrównała kil od tych zadziornych początków z czerwonymi szpilkami. Ale z szacunkiem dla tej bajecznej korporacyjnej ambicji i stroju, który się z tym wiązał. W tamtych czasach biała marynarka, a właściwie czerwona marynarka (oczywiście noszone z dopasowanymi mini spódniczkami ołówkowymi) była bardzo potrzebna do wykorzystania naturalnej sprawności w fuzjach i przejęciach.

Żakiety – ekskluzywnie i elegancko

Olśniewający blask został znacznie stonowany, ale moc dobrze skrojonego żakietu zyskała na wartości. Czy przebiega to równolegle z postępem feministycznym? Lubimy tak myśleć. Style smokingowe – czarny żakiet , biały żakiet , a nawet granatowy z klapami z jedwabnej satyny, które zatrzymują się trzy cale nad pępkiem – stały się kolejnym wielkim symbolem kobiecości. Ekskluzywny żakiet może sprawić, że poczujesz się jak dumna, posągowa modelka: seksowna, ale bardzo kontrolująca przykład wzmocnienia.

Blezery, w przeciwieństwie do wielu swoich krawieckich odpowiedników, dotyczą kobiety, która je nosi. Oprawiają, podkreślają i uzupełniają urodę kobiety, nie odwracając przy tym uwagi.

DESIGNERSKI EKSKLUZYWNY ŻAKIET

Czarny żakiet może równie dobrze stanowić różnicę między bardzo dobrym porankiem a takim, który wymaga trzech kaw i pilną rezerwacją u psychiatry/fryzjera. To powiedziawszy, nie wszystkie czarne żakiety dla kobiet są zbudowane tak samo, oczywiście znaczenie ma dopasowanie. Nie możesz mieć całej tej mocy kopania bramek, opartej na rękach, bez pomocy wyrafinowanego krawiectwa. Słynące obecnie projektantki ze swoich smokingowych żakietów i podobnie super kombinezonów, krawcowe, które mają gruntowną wiedzę na temat kobiecego ciała i związanego z nim stylu życia. VENTUNO po prostu to rozumie co to są ekskluzywne żakiety.

Niezależnie od tego, czy jest narzucony na małą sukienkę na dni, kiedy chcesz powiedzieć „Widzisz, jestem fajna”. Czy nosi się z wiecznie trzęsącą się kombinacją dżinsów na zbuntowane, codzienne piątki. Jeśli jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach, założony jako garnitur. Na ważne wydarzenie lub w połączeniu ze spódniczką i balerinami na dobrą grę na drugą randkę.

Granatowy żakiet noszony z czernią (w słowniku Prady pod hasłem „must do”) to genialnie łatwy sposób na dodanie wyrazistości klasycznemu wyglądowi. Hafty, wzory, zabawne proporcje, takie jak zabójczo przycięty żakiet, lub miękkie tekstury. Takie jak aksamitne żakiety z listy oczekujących, to rozkoszne dodatki do każdej garderoby.

Jesteśmy tak konsekwentni, uwodzimy, sezon po sezonie, z naszym romantycznym podejściem do czarnych żakietów dla kobiet. Przypominający damski urok lub po prostu prowokujący, poziom podniecenia w powietrzu w VENTUNO jest wyczuwalny na każdym kroku.

Jak znaleźć doskonały, ekskluzywny żakiet?

Zróżnicowany, ale klasyczny krój żakietów nie zmienił się tak naprawdę, nawet jeśli ma cykle trendów. W tym sezonie zauważyliśmy więcej dłuższych czarnych żakietów. Triumfalny powrót kremowego i złote dwurzędowe zapinane na guziki, które ponownie wydają się wskazywać w kierunku powrotu okrężnego, mocnego ubioru. Co by nam odpowiadało, w końcu rozumiemy dobrą inwestycję, gdy ją widzimy.