Jaka jest prawdziwa seksualność kobiety?

Informacje przedstawione w Kłamstwach, w które wierzą młode kobiety, najlepiej zbadać poprzez interakcję — interakcję z innymi młodymi kobietami, interakcję z Biblią i dziennikiem oraz, co najważniejsze, intencjonalną interakcję ze swoim Zbawicielem. Opracowaliśmy wiele narzędzi ułatwiających tę interakcję, w tym podpowiedzi w dzienniku w rozdziałach książki, nasz blog Kobieta z Perłą (www.kobietazperla.pl), nasz Przewodnik po nauce i ten internetowy przewodnik do dyskusji. Celem wszystkich tych zasobów jest skłonienie cię do mówienia i krytycznego myślenia o wpływie kłamstw i mocy prawdy na twoje własne życie.

Wymieniliśmy pytania do każdego rozdziału książki. Te pytania mają pokierować twoją dyskusją na temat książki. Z pewnością można je wykorzystać do indywidualnej refleksji, ale najlepiej nadają się jako przewodnik do rozmowy w gronie znajomych. Dlaczego nie założyć klubu książki „Seksualność kobiety”? Zbierz grupę swoich chrześcijańskich przyjaciół, przygotuj wspaniałe przekąski i zanurz się w materiale z książki, używając tych pytań jako przewodnika. Jesteśmy przekonani, że wyniki będą wolne i zabawne. W przypadku dorosłych przywódców młodzieżowych pytania te mogą posłużyć jako przewodnik podczas dyskusji w małych grupach.

I nie pozwól, aby rozmowa na tym się skończyła! Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Dziewczyny takie jak Ty z całego kraju (i świata!) walczą z wpływem kłamstwa na swoje życie i opowiadają o tym procesie na naszym blogu. Chcielibyśmy usłyszeć o twoim klubie książki „Kłamstwa, w które wierzą młode kobiety”. Kto jest zaangażowany? Co się działo? Jakimi kłamstwami zajmiesz się w tym tygodniu? Chcielibyśmy zachęcić Cię po drodze.

Więc zacznij mówić. Wydobycie tych kłamstw na światło dzienne ma moc, a dzielenie się tym doświadczeniem z innymi ma moc. Modlimy się, aby Bóg uwolnił moc swojej prawdy w waszym życiu i waszym pokoleniu.

Leave a Reply