Na co uważać przy rezerwacji hotelu?

Hotele dbają o to, aby się dobrze kojarzyć i dawać gościom miłe wspomnienia. Dla wielu jednak nie są to dobre wspomnienia. Wiele hoteli kojarzy się stereotypowo z tandetą i oszczędnościami. Na co należy zwrócić uwagę, aby wybrać dobry hotel Ostrołęka na tle słabej konkurencji?

Opinie i jeszcze raz opinie

Moi drodzy, czytajmy opinie to naprawdę świetny wynalazek internetu. Pod warunkiem oczywiście, że potrafimy odfiltrować opinie sztuczne i fałszywe od rzetelnych. Na portalu booking znajdziemy dużo wiarygodnych opinii, które zaalarmują nas o wielu problemach w hotelu. Po pierwsze dowiemy się o brzydkich zapachach, remontach i innych źródłach hałasu, niemiłej obsłudze, niedobrym jedzeniu i innych problemach.

Zdjęcia hotelowe

Zwróćmy uwagę na zdjęcia hotelu, pokojów. Czy jest ich dużo, czy są oryginalne i dotyczą hotelu, czy są wzięte z internetu. Ważne, aby zdjęcia były aktualne, a nie sprzed 15 lat, kiedy to ostatni raz był przeprowadzany remont. Obecnie wszystko może się okazać obdrapane i poniszczone.

Światło, woda, ogrzewanie

Słabe hotele oszczędzają na prądzie instalując słabe oświetlenie. Mało co tak nuży i nudzi jak słabe oświetlenie w pokoju. Kolejna sprawa to woda lejąca się pod małym ciśnieniem, oraz brak gorącej wody. To również efekty Januszowego oszczędzania na mediach.

Jedzenie

Na zdjęciach wiktuały, a w rzeczywistości tost, jajecznica i parówki. Dowiedzmy się i dopytajmy jak wyglądają śniadania, aby się tym nie zawieść. Jeżeli interesuje nas wesele Ostrołęka, zainteresujmy się, czy nasi goście będą zadowoleni z oferowanych potraw, czy znajdą się dania dla dzieci i wegetarian.

Rozrywki w hotelu

Jedziemy z dziećmi, wiemy, ze będzie słaba pogoda, a w hotelu okazuje się, że brak jest rozrywek. Na bookingu było zaznaczone plac zabaw dla dzieci i zdjęcie pod ładnym kontem okazuje się narożnym stoliczkiem z kredkami. Ile z nas dało się tak nabrać. Miejmy to na uwadze.

 

Leave a Reply