Rozwijające się Polskie przedsiębiorstwa 2022

geodeta Oleśnica
producent kontenerów mieszkalnych

2. Win-Plast Kamil Brocki

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu rzetelną i szybką obsługę w atrakcyjnych cenach. Oferujemy kompleksową usługę obejmującą konsultacje i dobór najlepszych rolet, pomiary, kosztorysy i profesjonalny montaż rolet Wrocław oraz dobór wygodnych rolet. Obsługujemy następujące miasta: Wrocław, Trzebnica, Środa Śląska, Oborniki Śląskie, Oleśnica i inne okoliczne. Zdjęcia na naszej stronie pokazują realne projekty, które wykonaliśmy bardzo dużo! Mamy nadzieję, że to skromne demo zachęci Państwa do kontaktu z nami i wybrania Win-Plast. Zapraszamy do naszego sklepu przy ul. Czarnuszkowa 7/8 we Wrocławiu oraz telefon. Służymy wiedzą i doświadczeniem w doborze typów rolet, sposobów montażu i kolorów.

 

INFORMACJE
Nazwa Win-Plast Kamil Brocki
Telefon 735 014 830
Adres Czarnuszkowa 7, 51-180 Wrocław
Strona www https://win-plast.pl/
Email biuro@win-plast.pl

Główną zaletą kanałów samochodowych jest nieprzepuszczalność wód gruntowych. Aby spełnić wszystkie Państwa wymagania, oferujemy prefabrykowane kanały samochodowe w sześciu rozmiarach, opisane poniżej w tabelce.


3. Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Wodo

Prawnik Częstochowa Bartłomiej Wodo to kompetentny prawnik, którego celem zawodowym jest obsługa i pomoc prawna. Obsługuje klientów indywidualnych, przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych na terenie Częstochowy. Do naszych biur zapraszamy również mieszkańców pobliskich miast takich jak Radomsko, Kłobuck, Włoszczowa, Wieluń, Bełchatów czy Bytom. Jak każdy profesjonalny prawnik i adwokat pragniemy wygrać Twoją sprawę oraz zapewnić wiedzę i doświadczenie. Pomagamy w różnych sprawach sądowych: karnych, spadkowych i administracyjnych. Pomagamy w przygotowaniu odwołań od decyzji ZUS, odwołań od wyroków pierwszej instancji oraz innej korespondencji. Naszą misją jest zapewnienie szybkiej i rzetelnej pomocy w sporach prawnych. Oto główne specjalizacje, którymi zajmuje się zespół kancelarii.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Adwokacka Bartłomiej Wodo
Telefon 534 449 624
Adres gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 17/6, 42-202 Częstochowa
Strona www https://bartlomiejwodo.pl/
Email kontakt@bartlomiejwodo.pl

 


4. A&A Biuro Tłumaczeń

Witamy na stronie internetowej A&A Biuro Tłumaczeń. Nasze biuro mieści się na ulicy Kazimierza Wielkiego w centrum Wrocławia. Została założona w 2008 roku przez tłumacza przysięgłego języka angielskiego. Od 13 lat zapewniamy profesjonalną obsługę i najwyższą jakość zamówień. Ewoluujemy – kwiecień 2021. Otworzyliśmy oddział w Jeleniej Górze. Nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego Wrocław, niemieckiego itp. do następujących miast: Jelenia Góra, Bolesławiec, Legnica, Wałbrzych, Opole, Zgorzelec, Kłodzko, Jawor, Świdnica.

 

INFORMACJE
Nazwa A&A Biuro Tłumaczeń
Telefon 665 054 900
Adres Kazimierza Wielkiego 67/128, 50-077 Wrocław
wejście B, 1 piętro, lok. 128
Strona www https://www.aia-tlumaczenia.pl/
Email biurojg@aia-tlumaczenia.pl

 


5. PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski

Stolarz Warszawa Kredens to sprawdzony i rzetelny stolarz, który potrafi wykonać dowolne meble na wymiar. Firma produkuje meble kuchenne, garderoby, garderoby, biurka, meble łazienkowe, szafki kuchenne, stoły, blaty oraz całe kuchnie wg wymiarów. Stolarstwo Kredens to przede wszystkim produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach i rozsądnych terminach realizacji! Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu nasze meble na wymiar od lat cieszą mieszkańców Warszawy, Legionowa i okolic. Nasza stolarnia szczyci się dobrymi opiniami i doskonałymi realizacjami, które można obejrzeć w bibliotece wizytówek oraz na stronie internetowej. Nie czekaj! Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

INFORMACJE
Nazwa PHU Stolarstwo Kredens Michał Wróblewski
Telefon +48 575 807 214
Adres Ignacego Paderewskiego 22, 04-438 Warszawa
Strona www https://stolarstwo-kredens.pl/
Email kontakt@stolarstwo-kredens.pl

 


6. Qpack Łukasz Waliwender

Nasza działalność rozpoczęła się w 2004 roku, kiedy jako Logicalar przenieśliśmy firmy, urzędy i instytucje na terenie Warszawy i okolic. Współpracując z największymi firmami w kraju i za granicą zdobyliśmy niezbędną wiedzę i doświadczenie! Jako podwykonawca współpracujemy z największymi firmami w zakresie bezstresowych i szybkich przeprowadzek międzynarodowych! W 2017 roku powstało Konsorcjum kompleksowe przeprowadzki Warszawa QPACK, wielobranżowe stowarzyszenie zaspokajające wszystkie potrzeby ówczesnego rynku transportowego. Kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek krajowych i międzynarodowych naszej firmy poszerzyły się o wynajem samochodów dostawczych oraz sprzątanie powierzchni mieszkalnych i biurowych w Warszawie i okolicach.

 

INFORMACJE
Nazwa Qpack Łukasz Waliwender
Telefon +48 516 643 620
Adres Milenijna 43/2, 03-130 Warszawa
Strona www https://www.qpackprzeprowadzki.pl/
Email lwaliwender@qpackprzeprowadzki.pl

 


7. Serwis Moto Partner Dariusz Błędek

Do pracy wykorzystujemy profesjonalne i skuteczne środki i narzędzia. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego i specjalistycznego sprzętu możemy bezpiecznie wykonywać usługi koparką, takie jak: kopanie stawów, rozbiórka, wyburzanie budynków, wykopywanie fundamentów, budowa dróg itp. Firma posiada duży, nowoczesny i dojrzały park maszynowy. Cena usługi koparki lub innego sprzętu zależy od wielkości i trudności pracy. Wynajem koparki Ostrołęka jest naprawdę tanie i szybkie w Seriwsie Moto Partner.

 

INFORMACJE
Nazwa Serwis Moto Partner Dariusz Błędek
Telefon 507 045 116
Adres Żwirki i Wigury 17B, 06-300 Przasnysz
Strona www https://serwismotopartner.pl/
Email darekbledek@wp.pl

 


8. Agencja eventowa Event Show Group

Niezależnie od wielkości zorganizujemy dla Państwa różne imprezy kulturalne w Krakowie i okolicach (Małopolska). Każdą ofertę traktujemy indywidualnie. Jako agencje eventowa Kraków zapewniamy bezpłatną i niezobowiązującą pomoc w planowaniu i produkcji wydarzeń.

 

INFORMACJE
Nazwa Event Show Group
Telefon +48 514 072 640
Adres Amazonek 21, 30-298 Kraków
Strona www https://www.eventshowgroup.pl/
Email eventshowgroup@gmail.com

 


9. KLM Meble

Szafy wnękowe Poznań i przesuwne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Zawsze idealnie dopasowujemy nasze szafy do wnętrza, w którym się znajdują, uwzględniamy również styl jego aranżacji, dzięki czemu meble stanowią harmonijny dodatek do przestrzeni. Szafy przesuwne na wymiar doskonale sprawdzają się w garderobie, przedpokoju, salonie czy sypialni – o ile ważne jest funkcjonalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni.

 

INFORMACJE
Nazwa KLM Meble
Telefon +48 662 745 470
Adres Rzemieślnicza 7, 62-002 Suchy Las
Strona www http://www.klmmeble.pl/
Email klmmeble@klmmeble.pl

 


10. AJP Kontenery

Nasza firma jest jednym z regionalnych przedsiębiorstw produkujących głównie kontenery mieszkalne z kuchnią i łazienką. Duże doświadczenie sprawia, że ​​grupa jest dumna z solidnej i szanowanej marki. Od samego początku skoncentrowaliśmy się na pozyskiwaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z najszybszymi profesjonalistami – co skutkuje jedną z najbardziej konkurencyjnych usług dla kontenerów mieszkalnych przez cały rok. Naszym priorytetem jest szybkie przyjmowanie klientów i świadczenie usług.

 

Lásd még: konténer iroda

INFORMACJE
Nazwa AJP Kontener
Telefon +48 502 871 281
Strona www https://kontenery-hale.pl/
Email ajpkontenery@gmail.com

 


11. Szkoła jazdy na Nartach Pierwszy Krok

Szkolimy w języku polskim, angielskim i niemieckim. Mamy do dyspozycji młodą kadrę, która z łatwością nauczy Cię jeździć na nartach i pomoże poprawić Twoją technikę. Naszą misją jest popularyzacja sportów zimowych i wspaniałego regionu Gór Sojowych. Jako Rzeczka narty oferujemy niskie ceny oraz atrakcyjne rabaty na szkolenia i posiłki.

 

INFORMACJE
Nazwa Pierwszy Krok
Adres Rzeczka 36b, 58-320 Rzeczka
Telefon +48 502 112 416
Strona www http://www.rzeczka-narty.pl/
Email pierwszykrok.rzeczka@gmail.com

 


13. Larma Tomasz Jagodziński

Monitoring wizyjny Wrocław jest bardzo ważnym elementem infrastruktury bezpieczeństwa nieruchomości. Kradzieże, wandalizm czy nieuczciwi pracownicy to problemy, z którymi boryka się wielu z nas. Larma zapewnia skuteczną pomoc w postaci systemu wizyjnego oraz telewizji CCTV. To bardzo skuteczna i sprawdzona metoda zapobiegania kradzieżom, włamaniom i aktom wandalizmu. Larma to zespół doświadczonych i dobrze wyszkolonych monterów, dla których instalacja monitoringu we Wrocławiu czy Trzebnicy nie stanowi problemu. Podczas całego procesu ważne jest, aby znaleźć właściwe miejsce, w którym kamera jest widoczna, ale dyskretna, skuteczna i bezpieczna przed możliwymi uszkodzeniami i intruzami, takimi jak ptaki. Montaż kamer również powinien być przeprowadzony zgodnie z przepisami i poszanowaniem prywatności.

 

INFORMACJE
Nazwa Larma Tomasz Jagodziński
Telefon 784 732 283
Adres Leśna 6, 55-100 Kobylice
Strona www https://larma.pl/
Email biuro@larma.pl

 


14. Kamal Serwis

 

INFORMACJE
Nazwa Kamal
Telefon 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www pogotowie kanalizacyjne
Email biuro@kamal-serwis.pl

 


15. Busy Holandia

 

INFORMACJE
Nazwa Busy Holandia
Telefon 662 492 950
Strona www http://busyholandianiemcy.pl/
Email vipbus1@interia.pl

 


16. MK Rusztowania

 

INFORMACJE
Nazwa MK Rusztowania
Telefon 660 462 785
Adres Irysowa 31, 51-117 Wrocław
Strona www https://mk-rusztowania.pl/
Email m.k.rusztowania@wp.pl

 


17. Budstone

„Mikrocement to dekoracyjna powłoka kompozytowa na bazie cementu, żywic, wody, dodatków i pigmentów mineralnych. Mikrocement to nowoczesna technologia związana głównie z przygotowaniem powierzchni. Idealna na powierzchnie zewnętrzne i wewnętrzne: tarasy, schody, posadzki.” Daje możliwość wdrażamy najbardziej kreatywne pomysły i projekty. System betonu architektonicznego jest nowoczesny, ponieważ został opracowany w ostatnich dziesięcioleciach. Coraz częściej zauważamy jego zastosowanie w nowoczesnych wnętrzach. Mikrocement patio gwarantuje najwyższą jakość, która przetrwa wiele lat, a także niepowtarzalny, niepowtarzalny design. Świetnie sprawdzi się przy wykańczaniu wykończeń w najbardziej prestiżowych pomieszczeniach.

 

INFORMACJE
Nazwa Budstone
Telefon 533 244 803
Adres Centrum 567, 34-382 Wieprz
Strona www https://www.budstone.eu/
Email produkcja@poczta.fm

 


18. Biuro rachunkowe Rachmistrz

 

INFORMACJE
Nazwa Rachmistrz
Telefon 509 725 575
Adres Powstańców 25a, 31-422 Kraków
Strona www biuro rachunkowe Kraków Rachmistrz
Email ksiegowosc@rachmistrz.krakow.pl

 


19. Kriskon Klimatyzacja

W bardzo atrakcyjnych cenach udostępniamy naszym klientom z miasta Wrocław i okolic urządzenia typu klimatyzatory od największych i sprawdzonych producentów. Urządzenia wybieramy nie tylko na podstawie parametrów, ale przede wszystkim pragniemy, aby nasi klienci nie mieli usterek związanych z ich urządzeniem klimatyzacyjnym przez wiele lat. Klimatyzacja Wrocław, lub jej brak to temat, o którym najczęściej przypominamy sobie dopiero latem. Zadbaj o komfortową temperaturę w pomieszczeniu już dziś! Głównym obszarem działalności naszej firmy jest Wrocław, ale instalacja, montaż i serwis klimatyzacji to usługa, którą świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego!

 

INFORMACJE
Nazwa Kriskon Klimatyzacja
Telefon +48 792 120 180
Adres Morelowa 1, 55-010 Smardzów
Strona www https://kriskonklimatyzacja.pl/
Email kriskon.kz@wp.pl

 


20. Hotel Zielony Zakątek

 

INFORMACJE
Nazwa Hotel Zielony Zakątek
Telefon 29 764 32 55
Adres Susk Stary 10, 07-411
Strona www hotel Ostrołęka
Email biuro@zielonyzakatek.net

 


21. LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe

 

INFORMACJE
Nazwa LUCAR Zabezpieczenia Samochodowe Sp. z o.o.
Telefon 698 43 43 53
Adres Jabłeczna 13/23, 50-539 Wrocław
Strona www zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu
Email kontakt@zabezpieczenia-samochodowe.pl

 


22. Optisolar PV Kamil Burczaniuk

 

INFORMACJE
Nazwa Optisolar PV Kamil Burczaniuk
Telefon 781 033 446
Adres Górne 30a, 21-310 Bezwola
Strona www https://fotowoltaikalubelskie.com/
Email optisolarpvbiuro@gmail.com

 


23. Radca Prawny Leszek Chmura

Radca prawny Wrocław Leszek Chmura świadczy profesjonalną pomoc prawną we Wrocławiu. Prawnicy pomagają klientom indywidualnym, firmom i instytucjom. Świadczenie usług prawnych opiera się na wiedzy, doświadczeniu oraz współpracy i konsultacjach z najlepszymi ekspertami. Powierzając prowadzenie sprawy radcy prawnemu możesz liczyć na pełny udział adwokata, a także występować jako pełnomocnik w sporach sądowych i postępowaniach pozasądowych.

 

INFORMACJE
Nazwa Kancelaria Radcy Prawnego Leszek Chmura
Telefon +48 602 350 035
Adres Bolesława Drobnera 32 (parter), 50-257 Wrocław
Strona www https://lex.germanica.pl/
Email radca.prawny@germanica.pl

 


28. Pracownia Retro Me

 

INFORMACJE
Nazwa Retro Me
Telefon 609 807 036
Adres Warszawa ul. Stalowa 33, 03-425
Strona www Szycie na miarę
Email info@retrome.pl

 


29. Salon Meblowy Invita Design

Specjalizujemy się w projektowaniu i realizacji mebli kuchennych na zamówienie, mebli łazienkowych na zamówienie, mebli do salonu i pokoju dziennego na zamówienie. W ramach współpracy z naszym biurem przygotujemy dla Państwa szczegółowy projekt techniczny, wizualizacje 3D wszystkich typów mebli, które następnie zrealizujemy. Salon meblowy Wrocław zaprasza do obejrzenia najnowszej kolekcji mebli Scavolini.

 

INFORMACJE
Nazwa Invita Design
Telefon 506 164 809
Adres Braniborska 44, 51-180 Wrocław
Strona www https://invitadesign.pl/
Email invitadesign@invitadesign.pl

 


31. ViralMedia

 

INFORMACJE
Nazwa ViralMedia
Telefon +48 607 410 420
Adres Orzechowa 45/12, 50-540 Wrocław
Strona www pozycjonowanie Wrocław
Email pozycjonowanie.viralmedia@gmail.com

 


32. Germanica Tłumacz

Tłumaczenia Wrocław na język niemiecki, angielski lub inne języki można przesłać w formie skanu lub pocztą. Biuro tłumaczeń Germanica korzysta z najnowszych osiągnięć technologicznych, które wspierają proces i szybkość profesjonalnych tłumaczeń. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko realizować zamówienia oferując przy tym naprawdę konkurencyjne ceny!

 

INFORMACJE
Nazwa Germanica
Telefon +48 507 187 504
Adres Drobnera 32, 50-257 Wrocław
Strona www https://www.germanica.com.pl/
Email kontakt@germanica.com.pl

 


33. Poler-Grand Gdynia

Nasza firma od kilku lat prężnie działa i rozwija się w dziedzinie gięcie rur. Posiadamy nowoczesne giętarki trzpieniowe ze sterowaniem NC i CNC z możliwością gięcia o zmiennych promieniach, tzw. „gięcie doczołowe” oraz giętarkę rolkową. Nasz zakres usług obejmuje gięcie rur o średnicach od 6 do 114 mm! Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Obsługujemy firmy z całej Polski, a centrum naszej działalności to województwa pomorskie, gdyńskie i gdańskie.

 

INFORMACJE
Nazwa Poler-GRAND
Telefon 513 402 686
Adres Osada Kolejowa 12, 81-220 Gdynia
Strona www https://giecie-rur.pl/
Email biuro@poler-grand.pl

 


34. Biuro geodezyjne

INFORMACJE
Nazwa Geodeta Rynek
Telefon 725 946 448
Adres 67-410 SŁAWA Nowy Rynek 23C
Strona www geodezja Zielona Góra
Email geodezjarynek@wp.pl

 


35. Ewangelizacja Wrocław

Przeczytaj czym jest grzech pierworodny, opamiętanie, dar języków, czy też zbawienie w Biblii.

36. BDO Nestor

Jako ośrodek rehabilitacyjny Warszawa oferujemy Państwu przyjazne, bezpieczne miejsce i wymierne efekty naszej codziennej pracy. Rehabilitacja prowadzona jest w komfortowych warunkach na najwyższym poziomie przy zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanego personelu. Prywatny Dom Opieki Warszawa kieruje się zasadą zrównoważonego rozwoju, dbając o jakość życia naszych podopiecznych dbając o etykę pracy naszych pracowników! Nasi pracownicy to ludzie pracujący z pasją i zaangażowaniem, gotowi pomagać innym i kierujący się dobrem emerytów.

 

INFORMACJE
Nazwa Nestor
Telefon +48 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9, 00-728 Warszawa
Strona www https://rehabilitacja-mazowsze.pl/ http://bdo-nestor.pl/
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


37. Panda Gazownik

 

INFORMACJE
Nazwa Panda Instalacje Hydrauliczno Gazowe
Telefon +48 570 908 108
Adres Rajdowa 10, 94-003 Łódź
Strona www usługi gazownicze Łódź
Email instalacjepanda@gmail.com

 


38. Geodezja Archigeo

INFORMACJE
Nazwa ArchiGeo Geodezja i Kartografia
Telefon +48 509 234 234
Adres Legnicka 37/1, 59-500 Złotoryja
Strona www geodeta Lubin
Email biuro@archigeo.com.pl

 


39. Kontenery Dan Bud

 

INFORMACJE
Nazwa Kontenery Dan BUD
Telefon 792 459 575
Adres Kokotek 48, 41-700 Ruda Śląska
Strona www kontenery Gliwice
Email biuro@dan-bud.pl

 


40. Amigos Przewozy

 

INFORMACJE
Nazwa Amigos
Telefon +48 796 85 83 84
Adres Wieluńska 28, 98-170 Widawa
Strona www busy do Holandii dolnośląskie
Email kontakt@amigosprzewozy.pl

 


41. Balony z Helem

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne dekoracje balonowe takie jak: ścianki balonów, girlandy, batony, bukiety, balony LED i inne. Balony Warszawa najwyższej jakości pozwalają nam realizować najbardziej nietypowe pomysły i nadać Twojemu wydarzeniu niepowtarzalny klimat i charakter. Urządzasz fajną imprezę? Znajdziesz nadmuchiwane balony z helem, oryginalne bukiety balonów i balony tematyczne na każdą okazję.

INFORMACJE
Nazwa Odlotowy Balon
Telefon +48 608 057 696
Adres Skarbka z Gór 15A/17, 03-287 Warszawa
Strona www https://odlotowybalon.pl/
Email kontakt@odlotowybalon.pl

 

42. Pawilony TIG

 

INFORMACJE
Nazwa Tig Premium
Telefon +48 530 330 110
Adres Królowej Jadwigi 9A, lok. 4,5, 26-617 Radom
Strona www wynajem kontenerów
Email ajpkontenery@gmail.com

 


43. Hospicjum św. Józefa

 

INFORMACJE
Nazwa Hospicjum stacjonarne św. Józefa
Telefon 511 817 025
Adres Bobrowiecka 9 bud. B. 00-728 Warszawa
Strona www hospicjum stacjonarne Warszawa
Email bezpiecznydomopieki@gmail.com

 


44. Kamal-tech

INFORMACJE
Nazwa Kamal-tech
Telefon +48 518 661 819
Adres Parkowa 1, 47-330 Zdzieszowice
Strona www instalacje wodno-kanalizacyjne Opolskie
Email kamal.serwis@gmail.com

 

45. Derame

Jeden w CH Arena, a drugi w CH Korona w budynku Castorama. Mieszkańcy okolicznych miast odwiedzili również nasze kadry: Trzebnica, Oleśnica, Bielany Wrocławskie, Długołęka, Mirków, Kiełczów, Brzeg Dolny itp.

INFORMACJE
Nazwa Jerzy Czupik Derame
Telefon +48 796 927 777
Adres Komandorska 66, 53-342 Wrocław
Strona www ramy do obrazów
Email biuro@derame.pl

 

 


Leave a Reply