Szlafrok damski w nowoczesnym stylu

Szlafrok damski w nowoczesnym stylu

Szlafrok od kilku stuleci jest odwiecznym ulubieńcem płci pięknej. W tych wyjątkowych ubraniach możesz czuć się całkowicie zrelaksowany i wolny, pozostając zebranym i gotowym na setki ważnych zadań. To nie tylko wygodny strój, który zakładamy na koniec dnia lub budzimy się o świcie. Luksusowe szlafroki damskie po kąpieli stają się ciepłym sprzymierzeńcem, pozwalają pozostać jasnym i pięknym bez makijażu i szpilek, zamienia się w uwodzicielkę z hollywoodzkich filmów.

Oddając hołd znaczeniu tego elementu garderoby, co roku renomowani projektanci oferują nowe linie szlafroków.

Hity i nowości elitarnych marek

– Jeśli lubisz poczucie swobody i komfortu, a w domu często bywają goście, wybierz krótkie, lakoniczne modele bez pretensjonalnego wystroju i koronkowych wstawek. W takim stroju przyjemnie będzie nie tylko pić poranną kawę w samotności, ale także dzielić się lunchem ze znajomymi.
– Dla miłośników królewskiego luksusu idealne będą długie jedwabne szaty, przypominające suknie wieczorowe. W starożytności na Wschodzie wierzono, że sam dotyk jedwabiu do ciała ma działanie lecznicze.
– Figlarne, zalotne kreacje ozdobione naturalną koronką to stały dodatek do domowej garderoby każdej kobiety. Tak jest właśnie wtedy, gdy szlafrok pomaga pozostać piękną i pożądaną w oczach partnera.
– Przytulny bawełniany model z kapturem zapewnia uczucie ciepła po relaksującej kąpieli. Miękkie, ciepłe i ekskluzywne szlafroki ma wszelkie szanse stać się ulubieńcem.

Modna kolorystyka, stylowy krój, doskonała jakość – produkty elitarnych marek nie mają sobie równych.

 

Leave a Reply