Zużycie opon oznacza szybszy montaż opon w Warszawie

JAK OGRANICZYĆ ZUŻYCIE OPON ZIMĄ?

Jak ograniczyć zużycie opon zimą? Jak ograniczyć zużycie opon zimą?
Niech zużycie opon będzie trwać bez zmian, a możesz wydać więcej na paliwo, wcześniej kupując nowe opony i radząc sobie z awarią opony, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Skorzystaj z tych czterech wskazówek, aby zmniejszyć zużycie opon i pomóc swoim oponom żyć jak najlepiej! Wymiana opon Warszawa to nasze serwisy, które Ci pomogą z doborem i montażem opon.

DOPASUJ SWOJE KOŁA.

Zużycie barku na oponie. Jeśli twoje opony nie są dopasowane, prawdopodobnie będziesz mieć wiele problemów. Twój pojazd może zjechać w lewo lub w prawo, a opony mogą się przedwcześnie zużyć . Jeśli zauważysz zużycie wewnętrznego lub zewnętrznego barku, założysz nowe opony lub uderzysz w krawężnik lub dziurę, zleć sprawdzenie ustawienia przez ekspertów z naszego serwisu. Zbieżność opon i kół co 6000 km może znacznie przedłużyć żywotność Twoich opon!

UTRZYMUJ PRAWIDŁOWE CIŚNIENIE W OPONACH.

Kiedy Twoje opony są stale zawyżone lub niedopompowane, mogą zużywać się nierównomiernie. Nadmiernie napompowana opona może ścierać się pośrodku (poniżej, po lewej), a niedopompowana może zużywać się na obu barkach (poniżej, po prawej). Gdy opony zużywają się w jakikolwiek sposób, ich żywotność się zmniejsza. Znajdź zalecane ciśnienie w oponach i sprawdzaj je co miesiąc. Pamiętaj, że nieprawidłowe ciśnienie w oponach zazwyczaj nie jest widoczne gołym okiem, dlatego najlepiej sprawdzić za pomocą wysokiej jakości manometru lub przywieźć samochód do lokalnego serwisu. Chętnie sprawdzimy za darmo ciśnienie w oponach. Montaż opon Piaseczno to serwis wymiany opon stworzony dla Ciebie.

Środkowe zużycie na oponie. Zużycie barków po obu stronach opony

OBRÓĆ OPONY.

Zużycie opon po przekątnej

Twoje opony zużywają się różnie w zależności od tego, gdzie są zamontowane w Twoim pojeździe. Regularnie obracaj opony (przenoś je w inne miejsce w pojeździe), aby zapewnić równomierne zużywanie się opon i zapewnić im jak największą żywotność. Zużycie opon po przekątnej często oznacza, że ​​spóźniłeś się na obrót i wyrównanie. Rutynowe obracanie opon może również pomóc w zwiększeniu zużycia paliwa i osiągów, więc jest to korzystne dla obu stron! Montaż opon Ursus może Ci pomóc w doborze idealnych opon dla Ciebie.

JEDŹ WOLNIEJ.

Demony prędkości strzeżcie się: zużycie opon wzrasta wraz ze wzrostem prędkości. Im szybciej jedzie twój samochód, tym ciężej muszą pracować opony. Jeśli poważnie myślisz o ograniczeniu zużycia opon tej zimy, zwolnij pedał gazu. Ta wskazówka jest również ważna dla bezpiecznej jazdy zimą, więc warto to zrobić niezależnie od tego!

Niezależnie od tego, czy zmieniasz opony na zimowe przed pierwszymi opadami śniegu w roku, czy po prostu potrzebujesz szybkiej kontroli, technicy oponyzwymiana.pl są do Twojej dyspozycji. Umów się na spotkanie w lokalnym oponyzwymiana.pl na wyrównanie i rotację już dziś, a my upewnimy się, że ciśnienie w oponach jest również dokładne.

Leave a Reply