TŁUMACZENIE SNÓW – Kto może to robić?

Zrozumienie interpretacji snów

Analizowanie symboli i tłumaczenie snów oraz nadawanie im znaczenia stało się w kulturze popularnej źródłem zarówno rozrywki, jak i autorefleksji. Czy sny naprawdę mają ukryte znaczenia? Czy możesz nauczyć się swoich nieświadomych życzeń i pragnień, interpretując swoje sny?

Podczas gdy niektóre współczesne teorie snów sugerują, że odpowiedź brzmi „nie” — że sny mogą mieć bardziej biologiczny komponent, a nawet wynikać z pozycji podczas snu. To nie powstrzymało tłumaczy i analityków przed próbą określenia, co oznaczają popularne motywy i symbole snów.

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z najczęstszych snów i temu, co mają do powiedzenia na ich temat książki z interpretacją snów.

WIDZENIA NOCNE I WIZJE

9 powszechnych snów i ich interpretacji

Tłumaczenie snów – Sny o upadku

Bardzo często zdarzają się marzenia o upadku z dużych wysokości. Chociaż istnieje popularny mit, że jeśli uderzysz w ziemię we śnie, umrzesz w prawdziwym życiu, to po prostu nie jest to prawda. Więc co właściwie mogą oznaczać sny o upadku i jakie jest tłumaczenie snów?

Według wielu popularnych interpretacji snów i co najmniej jednego badania, sny o spadaniu są oznaką, że coś w twoim życiu nie idzie dobrze. obszar twojego życia.

WRÓŻKI I MAGICZNE KULE

„Śnienie o upadku jest bardzo powszechne. W prawdziwym życiu jest to symbol strachu — być może porażki w pracy lub w życiu miłosnym” — mówią wróżki i magiczne kule, autorzy „Ilustrowanego słownika snów”. Dodaje, że „Upadek często wyraża potrzebę oddania się bardziej i cieszenia się życiem”.

Sny o byciu nago w miejscach publicznych

Czy kiedykolwiek miałeś jeden z tych niezręcznych snów, w którym pojawiasz się w szkole lub biurze w swoim urodzinowym garniturze? Nie martw się. Marzenie o byciu nago nie jest niczym niezwykłym.

Penney Peirce, autorka „Dream Dictionary for Dummies”, sugeruje, że marzenie o publicznej nagości może wskazywać, że czujesz się jak oszust lub że boisz się ujawnić swoje niedoskonałości i niedociągnięcia.

tlumaczenie snów

Marzenia o byciu ściganym

Szczególnie przerażające mogą być sny, których cechą jest znany lub nieznany napastnik. I wielu ludzi doświadcza tego rodzaju snów.5 Ale co sny o byciu ściganym mówią o tym, co dzieje się w twoim umyśle?

NOCNE MARY

Tłumaczenie snów często sugeruje, że takie sny oznaczają, że próbujesz czegoś uniknąć w swoim codziennym życiu. Tony Crisp, autor „NOCNE MARY”, sugeruje, że bycie ściganym we śnie może wskazywać na chęć ucieczki od własnych lęków lub pragnień.

WIDZENIA NOCNE I WIZJE

Klucz do zrozumienia, co mogą oznaczać takie widzenia nocne i wizje, zależy częściowo od tożsamości prześladowcy. Jeśli to jest: Zwierzę: Możesz ukrywać się przed własnym gniewem, pasjami i innymi uczuciami.
Nieznany łowca: Jeśli twój prześladowca jest tajemniczą, nieznaną postacią, może to reprezentować doświadczenie z dzieciństwa lub traumę z przeszłości.
Osoba płci przeciwnej: Crisp sugeruje, że boisz się miłości lub nawiedza cię przeszły związek.

Leave a Reply