Zaszycie alkoholowe Gdańsk – Esperal Gdańsk

Czym jest zaszycie alkoholowe Gdańsk?

Zaszycie alkoholowe, często określane „wszywką alkoholową”, polega na zaaplikowaniu substancji czynnej osobie uzależnionej od alkoholu. Substancją czynną wykorzystywaną w takim zabiegu jest Disulfiram, jednak jego częściej używaną nazwą jest Esperal. Zaszycie Esperalem polega na aplikacji tej substancji pod skórą pacjenta.

Jak działa wszywka alkoholowa Gdańsk?

Wszywka z Esperalu powoduje, że w przypadku spożycia alkoholu, organizm zareaguje w określony sposób. Zaszycie Esperalem Gdańsk wpływa na to jak przebiega metabolizm alkoholu w ludzkim organizmie. Obecność wszywki alkoholowej sprawia, że spożycie alkoholu przez pacjenta wiązać się będzie z nieprzyjemnymi i niepożądanymi dolegliwościami. Warto tutaj zaznaczyć, że samo zaszycie Esperalem nie zmniejszy u osoby uzależnionej chęci spożycia alkoholu. Nie jest to substancja, która eliminuje to pragnienie. W zaszyciu alkoholowym sama świadomość przykrych konsekwencji (np. złego samopoczucia) po spożyciu alkoholu, będzie odstraszać osobę uzależnioną od sięgnięcia po niego, dlatego możemy powiedzieć, że wszywka alkoholowa bardziej oddziałuje na psychikę pacjenta aniżeli na jego ciało.

Esperal Gdańsk

Jak mogę się przygotować do zaszycia alkoholowego Gdańsk?

Decyzja o zaszyciu alkoholowym powinna być dobrze przemyślana. To pacjent sam musi podjąć taką decyzję, nie powinno to być motywowane namowami najbliższych i chęciami spełnienia ich oczekiwań. Zaszycie Esperalem to podjęcie walki z nałogiem, krok, który stawia pacjent, by zmienić swoją sytuację. Osoba uzależniona musi w ogóle zdawać sobie sprawę ze swojego uzależnienia i chcieć to zmienić. Osoba, która decyduje się na wszywka z Esperalu powinna też wykazywać wolę walki z chorobą alkoholową.

Co jeszcze powinienem wiedzieć o zaszyciu alkoholowym Gdańsk?

Warto zaznaczyć, że wszywka z Esperalu w Gdańsku nie jest gwarantem wyjścia z nałogu i nie jest samodzielnym sposobem leczenia choroby alkoholowej. Wszywka alkoholowa wspomaga terapię odwykową, stanowi jej uzupełnienie.

Jak wygląda zabieg zaszycia alkoholowego Gdańsk?

Zaaplikowanie wszywki z Esperalu nie jest ani skomplikowanym, ani długim zabiegiem, z tego powodu nie ma czego się obawiać. Trwa standardowo około 30 minut. Przed zaszyciem alkoholowym stosuje się znieczulenie miejscowe. Odpowiednia ilość tabletek umieszcza się pod skórą. Wszywkę alkoholową najczęściej aplikuje się w okolicach pośladka. Zaszycie alkoholowe Gdańsk działa do 8 miesięcy, zaszycie po tym czasie można powtarzać.

zaszycie Esperalem Gdańsk

Czy zaszycie alkoholowe Gdańsk jest równie skuteczne jak terapia osobista?

Zazwyczaj zaszycie Esperalem jest już którymś etapem w kolei. Przychodnia ImmunoZdrowie oferuje kompleksową pomoc w leczeniu uzależnienia. Wykwalifikowany specjalista może skutecznie zająć się wieloma sprawami, z którymi pacjent nie może sobie poradzić.

Korzyści z Esperal Gdańsk:

  • Świadomość zabezpieczenia oraz ochrony, w postaci wszywki alkoholowej Gdańsk.
  • Czas – zabieg Esperalem Gdańsk trwa kilkanaście minut, nie ma konieczności wielomiesięcznej terapii
  • Cena – zabieg Esperalem Gdańsk jest niedrogi, jednorazowo poniżej 700 zł.

Strona Główna